Partnerzy
http://www.fight-house.pl/
tel. 888 994 733
ul. Szwedzka 4/6
33-300 Nowy Sącz

Partnerstwo

Celem klubu sportowego Fight House Nowy Sącz jest budowa najlepszej i najefektywniejszej bazy treningowej, co za tym idzie, uzyskiwanie jak najlepszych wyników sportowych każdego członka klubu! Zajęcia prowadzone są przez pasjonatów i profesjonalistów w swojej branży- co gwarantuje wysoki standard. Jako jedyny klub w regionie kompleksowo przygotujemy i starujemy w zawodach we wszystkich kategoriach wiekowych tj.
dzieci, kadet młodszy, kadet starszy, junior młodszy, junior starszy, młodzieżowiec, senior, weteran.
Trzeba również zaznaczyć iż mamy medalistów Mistrzostw Polski i reprezentantów w kadrze narodowej w każdej grupie wiekowej!

http://fitnesstrzykorony.pl/
tel. 18 477 03 03
Lwowska 80
33-300 Nowy Sącz

Partnerstwo

Fitness Klub Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbają Państwo o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, dwie sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, TRX®, trzy sauny, solaria pozostają do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia Klubu. Na powierzchni 1500 m2 skorzystać można z najnowszej linii sprzętów czołowych/światowych producentów oraz komfortowego zaplecza w postaci przestronnych szatni, strefy relaksu i kawiarni.

Regularnie co miesiąc prowadzę w Klubie Fitness Trzy Korony bezpłatne konsultacje dietetyczne dla Klientów.

http://www.i-suple.pl/
tel. 796727276
Długosza 23
33-300 Nowy Sącz

RABAT: 10 % Na zakupy powyżej 100zł

Sklep z suplementami diety i odżywkami dla sportowców zajmujący się sprzedażą:
suplementów diety,
odżywek dla sportowców,
akcesoriów treningowych,
napojów funkcjonalnych,
batonów energetycznych, proteinowych oraz odzieży sportowej.

Rabat ważny dla Klientów poradni Fit Dietetyk.

http://hotelpiwniczna.pl/
tel. +48 18 262 06 06
Juliusza Korwina Gąsiorowskiego 5
33-350 Piwniczna-Zdrój

RABAT: 10 zł Noce saunowe

4-gwiazdkowy butikowy hotel w stylu etno, HedoniSPA, nowoczesne centrum konferencyjne i Restauracja Czarna Owca. Hotel Piwniczna SPA & Conference, czarna owca wśród hoteli, zdobywca tytułów Super Star w kat. Rising Star w 1. historycznej edycji konkursu HOTEL BRAND AWARDS 2015, OBJAWIENIE ROKU SPA, 1. miejsce w konkursie SPA PRESTIGE AWARDS 2014/15, Sukces Roku 2015, Najlepszy Obiekt Noclegowy Beskidu Sądeckiego oraz NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2014.

Seanse saunowe to 10-15-minutowe ceremonie, podczas których saunamistrzowie roztaczają wkoło wonne aromaty, wachlują gości baranimi skórami, rzucają śnieżkami z lodem i skraplają wodą za pomocą brzozowych witek. Są seanse z góralską muzyką i śliwowicą, mrożoną czekoladą, owocowymi sorbetami albo medytacją.

Noce saunowe to nocne spotkania w saunie, podczas których gościom HedoniSPA serwowane są seanse w saunie, NON STOP, do późnych godzin nocnych.

http://www.klubaktywnychmam.pl/
tel. 608 754 104
Westerplatte 23
33-300 Nowy Sącz

Partnerstwo

Klub Aktywnych Mam to miejsce stworzone przez Mamy dla Mam !!!! Naszym celem jest integracja mam poprzez organizację ciekawych zajęć, warsztatów i wydarzeń w mieście. W Klubie Aktywnych Mam nie ma znaczenia staż bycia mamą i wielkość rodziny, tutaj najważniejsza jest Każda z Nas.

tel. 506119997 Rynek 13
33-300 Nowy Sącz

RABAT: 10 % Rabat na usługi

Salon Fryzjerski "PALISANDER" w Nowym Sączu należy do grona Salonów L'Oreal Professionnel. Gwarantuje najwyższą jakości usług fryzjerskich gwarantując zadowolenie. Personel regularnie uczestniczy w szkoleniach i pokazach organizowanych przez Akademię L'Oreal Professionnel. Fryzjerzy pracują wyłącznie na ekskluzywnych produktach marki L'Oreal oraz Montibello, oferując pełen zakres usług. Każdy stylista pełni funkcję doradcy - Klient zawsze może liczyć na fachową diagnozę. Kreujemy wizerunek danej osoby odpowiedni do typu jej urody, temperamentu i stylu.
Szeroka gama szkoleń inspiruje pracowników do ciągłego rozwoju zarówno w dziedzinie fryzjerstwa, wizażu oraz paznokci.

http://silownia-genesis.pl/
tel. 606343668
Nadbrzeżna 34
33-300 Nowy Sącz

RABAT: 10 % Na zakup karnetu OPEN

Siłownia „Genesis”, to największa siłownia w mieście, oferuje swoim Klientom – Paniom i Panom - możliwość: rozwijania tężyzny fizycznej, kształtowania sylwetki, pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej, odprężenia się i odstresowania, wspomagania prawidłowego rozwoju organizmu.
Ćwiczenia odbywają się w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze, co zostało osiągnięte między innymi przez: klimatyzowane pomieszczenie, wyposażenie sali w profesjonalny sprzęt renomowanej firmy OLIMP&OLYMP, Precor, profesjonalny sprzęt do ćwiczeń aerobowych LIFE FITNESS, Technogym, taśmy TRX oraz wiele innych przyborów do ćwiczeń, zatrudnienie wykwalifikowanych instruktorów posiadających uprawnienia Polskiego Związku Kulturystyki i Trójboju Siłowego, którzy służą radą przy doborze indywidualnych zestawów ćwiczeń, wieloletnie doświadczenia na rynku, bezpłatny parking.
Ponadto Klienci siłowni mają możliwość: nabycia na miejscu odżywek oraz suplementów dla sportowców, korzystania z minibaru zaopatrzonego w napoje chłodzące, zamówienia koktajli białkowych, węglowodanowo-białkowych oraz węglowodanowych.

Rabat dla Klientów poradni Fit Dietetyk.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ